Merhaba, biz Fixyy - işletmemiz ve ekip arkadaşlarımız profesyonel.

İşletmenizi büyütecek hizmetlerin, ihtiyaçlarına yönelik, yaratıcı çözümler için profesyonel ekibimiz ile sürekli çalışıyoruz

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Dört adımlı işlem sürecimiz

F
Beyin Fırtınası
Beyin fırtınası sorunlara çözüm bulmak için kullanılan yöntemlerden biridir. Bildiğiniz yöntemler yeterli olmadığında yeni yollar keşfetmek için beyin fırtınasından faydalanmanız gerekir.
İ
Müşteri memnuniyeti
Müşteri memnuniyeti işletmemizin önceliğidir. Aldığı hizmetten memnun kalan her müşteri işletmemizin başarısını sürekli kılacaktır.
X
Kalite
Kalite, bir ürün ya da hizmetin belirlenen veya olabilecek ihtiyaçları karşılama kabiliyetine dayanan özelliklerinin toplamıdır.
YY
Hayata Geçirme
Başarıyla hayata geçirilmiş her fikrin perde arkasında uzun ve titizlikle yürütülmüş bir inovasyon süreci vardır.Biz de sizler için bu süreci profesyonel şekilde yönetiyoruz.

" Müşteri memnuniyeti önceliğinle ürettiğimiz bizi biz yapan projelerimiz."

Box Image

GÖREVİMİZ

Değişen ve yükselen bilişim dünyasında; üretken, dinamik, kaliteli ve özgün bir bakış açısıyla, müşterilerimiz ile sürekli bir birliktelik içerisinde çalışarak, en güncel ve en uygun çözüm önerilerini sunarken, yerli ve yabancı sektörlere kaliteli imaj ve markalar ortaya koyup kalıcı üstünlük sağlamaktır.
Box Image

VİZYONUMUZ

Gelişmiş, interaktif ve yaratıcı yeteneklerimiz ile müşterilerimizin yerli ve yabancı sektörlerdeki bütün ihtiyaçlarına, en hızlı ve etkin bir şekilde fikirler üretirken, ortaya koyduğumuz profesyonel hizmetler ile bilgi ve iletişim teknolojilerinde sektörde ilk akla gelen iş ortağınız olmaktır.

Bizimle çalışmak
ister misiniz?