Web tasarım, geliştirme & işinizi büyütmek.

İstek ve görüşlerinizi dinleyip sizin için en uygun olan fikirlerimizi yaratıcı bir bakış açısıyla hayata geçiriyoruz. Yaratıcılığa ve detaylara önem veriyor, samimi, güleryüzlü, özgün, profesyonel ve girişimci uzman bir ekiple en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Fotoğraf Ve Video

Görsel dünyanın sunduğu avantajlardan yararlanın!

Günümüzde hafızaya doğrudan hitap etmesi sebebiyle öne çıkan fotoğraf ve video görselleri marka içeriğinin ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Çünkü yapılan araştırmalar kullanıcıların gördüklerinin %80’ ini hatırlayarak, kurumlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olma eğilimi gösterdiklerini kanıtlamaktadır. İşte tam bu noktada Fixyy yardımınıza koşuyor! Fotoğraf ve video görselleriyle desteklediğimiz ürünlerimizin yanında katalog çekimleri, broşür çekimleri gibi profesyonel video ve fotoğraf hizmetleri sunuyoruz.

Web Yazılım Ve Tasarım

Siz hayal edin biz tasarlayalım!

Web tasarım alanında üretilen her işin özgünlüğü ve kalitesi, yenilikleri takip etmek ve kreatif bir tasarımı prensip edinmekten geçer. Her web sitesi, bir “Web Tasarım Projesi” olarak ele alınmalı, var olduğumuz sektörün istekleri ve talepleri göz önüne alınarak sizin istekleriniz doğrultusunda analiz edilmeli ve en güncel web tasarım trendleri uygulanmalıdır. Fixyy ekibimiz tüm web site yazılımlarını özel kodlarla yazarak hayalinizdeki projeyi en kısa sürede size teslim edecektir.

Site Yönetimi

Sürdürülebilir yazılım hizmetlerimizle tanışın!

Web sitenizdeki içeriklerin istekleriniz doğrultusunda istediğiniz an hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilmesi, eklenmesi ve güncellenmesi işlemini sağlayan uygulamalardır. Fixyy ekibi olarak birçok seçkin firmaya sunduğumuz hizmetler yıllardır sürdürülebilirlik ilkemiz doğrultusunda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Sizler hayal edin, bizlerde bizimle paylaştığınız düzüncelerinize yazılım dünyasının geniş sınırları sayesinde en uygun çözümü sunalım.

Sosyal Medya Yönetimi

Kısa sürede daha fazla kullanıcıya ulaşın!

Sosyal medya işletminize, fikir ve görüşlerinizi özgürce ifade edebileceğiniz geniş bir alan yaratırken, birden fazla platforma aynı anda hitap edebilmenizi sağlar. Web sitenizin SEO’sunu arttırıp, işletmenizin hızlı bir ivme yakalamasına yardımcı olmaktadır. Fixyy olarak işletmenizin sosyal medya platformlarında en iyi şekilde servis edilmesini sağlıyoruz.

SEO

Google un yükselen yıldızı olun!

SEO, uzun süreli, çok yönlü ve incelikli bir çalışma sistemi gerektirir. Hedeflerinizi belirlerken SEO hizmetlerinin bu yönünü göze almalısınız. Çünkü sitenizin yapısının arama motorlarında ön sırada çıkması için yapısının uygun olup olmadığının kontrol edilmesi, yaratım sürecimizin başlangıç noktasını oluşturmaktadır. Bunun gerçekleşmesi için Google Analytics Raporu, Hedef Seçimi, Web Site Kpd Analizi, Keyword ve Rekabet Analizi işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Sosyal Medya Reklam

Sosyal medya reklamcılığının gücünü kullanın!

Sosyal medya reklamcılığı, bilişim çağının en önemli aktörlerinden biri olan sosyal medya kanalları aracılığı ile kısa sürede en fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen bir reklam türüdür. Fixyy olarak, sosyal medya reklamcılığının; kolay erişimi, hızlı yayılması, düşük maliyeti ve kontrol edilebilirliği gibi avantajlarını kullanarak, daha geniş kitlelere ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yaparken, yeni müşteriler kazanmanızı ve rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlamaktayız.

Google Adwords

Google sponsorlu reklamlar ile işletmenizi güçlü tutun!

Araştırmalar internet kullanıcılarının %80’ lik kısmının Google arama motorunu kullandığını ve kullanıcıların %87’ sinin arama motoru sonuçlarının yalnızca ilk sayfasını incelediğini göstermektedir. Fixyy olarak belirlemiş olduğunuz bütçe doğrultusunda, işletmenizin Google Adwords aracılığı ile yayımlanan reklamları sayesinde arama motorlarındaki varlığını, sürdürülebilir ve geliştirilebilir kılıyoruz.

Yeni bir projeye mi başlamak istiyorsunuz?